Zmiany w trakcie kadencji

Byli radni

Osoby 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Klub Data wygaśnięcia mandatu Przyczyna wygaśnięcia mandatu
1.
Waldemar
Kordziński
Platforma Obywatelska 2015-04-27 Objęcie kierowniczej funkcji w gminnej spółce Radkom
2.
Andrzej
Kosztowniak
Prawo i Sprawiedliwość 2015-11-09 Objęcie mandatu posła na Sejm RP
3.
Anna
Kwiecień
Prawo i Sprawiedliwość 2015-11-09 Objęcie mandatu posła na Sejm RP
4.
Jerzy
Zawodnik
Platforma Obywatelska 2015-12-08 Objęcie funkcji wiceprezydenta miasta Radomia
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Zmiany klubów

Osoby 1–3 z 3 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Lp. Imię i nazwisko Były klub Obecny klub Data początkowa Data końcowa
1.
Dariusz
Chłopicki
Platforma Obywatelska Radni Bezpartyjni 2014-11-16 2018-01-15
2.
Marcin
Kaca
Platforma Obywatelska Radni Bezpartyjni 2014-11-16 2017-12-18
3.
Katarzyna
Pastuszka-Chrobotowicz
Platforma Obywatelska Radni Bezpartyjni 2014-11-16 2017-12-18
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie