Informacje ogólne

Andrzej Sobieraj nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Wykształcenie: średnie
Miejsce pracy: od 1980 roku działacz Związku Zawodowego Solidarność, od 1986 — prezes Stowarzyszenia Osób Internowanych i Represjonowanych w Stanie Wojennym Regionu Radomskiego.

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , niewybrany źródło
26.03.2018 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, wiceprzewodniczący źródło
16.01.2018 – 16.11.2018
Radni Bezpartyjni źródło
30.11.2015 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.