Informacje ogólne

Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 08.02.1981, Radom
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie – Dyrektor Filii WUP w Radomiu

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydatka na stanowisko , niewybrana źródło
19.12.2017 – 16.11.2018
Radni Bezpartyjni, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 18.12.2017
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu i Turystyki, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.