Informacje ogólne

Dariusz Chłopicki nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 28.07.1967, Radom
Miejsce pracy: Prezes zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Śródmieście" w Radomiu

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , liczba głosów: 292, niewybrany źródło
16.01.2018 – 16.11.2018
Radni Bezpartyjni źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 15.01.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Gospodarki, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.