Informacje ogólne

Robert Fiszer nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: 1999 – 2005 — „GEOBUD” Zakład Usług Geodezyjno-Kartograficznych, Radom2006 – 2006 — Towarzystwo Obrotu Nieruchomościami Spółka Akcyjna, Warszawa2008 – nadal — Miejski Zarząd Lokalami, Radom

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , niewybrany źródło
30.11.2015 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.