Informacje ogólne

Małgorzata Zając nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: W latach 2004 — 2008 zastępca dyrektora DPS "Nad Potokiem", 2008 — 2009 kierownik Oddziału Polityki Społecznej Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Delegatury w Radomiu, 2010 — 2015 starszy inspektor wojewódzki MUW.Przez 3 lata stowarzyszenia prezes "EWA", współpraca ze stowarzyszeniem "Amazonki", współpraca z CAL-em przy ul. Staszica.

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydatka na stanowisko , niewybrana źródło
21.12.2015 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, radna źródło
21.12.2015 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja do spraw majatku spółek miejskich, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowa, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.