Informacje ogólne

Magdalena Lasota nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 09.03.1960, Krajowice
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: od 1989 roku tłumacz przysięgły, biegły sądowy z listy Ministra Sprawiedliwości; od 1995 r. starszy konsultant ds. klientów w spółce akcyjnej Agora SA — Wydawnictwie Gazety Wyborczej

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydatka na stanowisko , niewybrana źródło
18.05.2015 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, radna źródło
18.05.2015 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.