Informacje ogólne

Teresa Skoczek nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 22.10.1955, Radom
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Zatrudniona w lecznictwie otwartym — Niepublicznym Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej "Południe".

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydatka na stanowisko , liczba głosów: 497, niewybrana źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej i Rodziny, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Edukacji, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.