Informacje ogólne

Dawid Ruszczyk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 15.09.1986, Radom
Wykształcenie: wyższe

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , liczba głosów: 246, niewybrany źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu i Turystyki, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja do spraw majatku spółek miejskich, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.