Informacje ogólne

Jerzy Pacholec nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 08.07.1954, Radom
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Od 1991 – własna działalność gospodarcza: firma Gassoma – produkcja kuchenek gazowych; firma Artgas – produkcja kuchenek gazowych i elektrycznych; firma Gastmed – produkcja kuchni gazowych i elektrycznych itp. oraz mebli ze stali nierdzewnej do gastronomii, szpitali, sklepów itp.

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko radnego, wybrany źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Promocji, członek źródło
1.01.1978 – 1.01.1980
Wytwórnia Części Zamiennych w Radomiu, pracownik działu planowania źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.