Informacje ogólne

Wiesław Wędzonka nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 26.02.1956, Wielogóra
Miejsce pracy: Właściciel Zakładu Techniki Medycznej "STYMAT"

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , niewybrany źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska, przewodniczący klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu i Turystyki, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.