Informacje ogólne

Dariusz Wójcik nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 25.04.1969, Radom
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: PPHU „Radkom” – kierownik ds. organizacji i rozwoju.

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Radomia, kandydat na stanowisko , niewybrany źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Radomia, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Bezpieczeństwa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Regulaminowa i Spraw Radnych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Ochrony i Kształtowania Środowiska, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.